Vzorecky.com

o webu

Aktuální dění - vzorečky.com

Únor - duben 2013 - Vzorecky.com - web byl napaden spamem, pracujeme na jeho odstranění. Omlouváme se za vzniklé nepříjemnosti.

17. září 2010 - Vzorečky.com mají nového majitele. Obnovujeme všechny akce ( hledání redaktorů pro psaní ) a pokusíme se vrátit webu zpátky návštěvnost.

6. ledna 2009 Vzorečky.com se dobře rozjíždí, už na webu nepracuji sám, ale pomáhá mi nexty-redaktor, který píše články o chemii. Dnes padl rekord v návštěvnosti. Doufám, že se mi brzy podaří najít další redaktory.

6. prosince Přes vyhledávač chodí stále nejvíc lidí na frázek matematické vzorečky, vzorečky.. S-Rank je na 20/100, brzy čekám skok na 30. Dnes přes 50 lidí v sobotu, to tu ještě nebylo :)

21. října 2008 Na web chodí stále víc lidí, mám z toho velkou radost :) na seznam.cz jsou vzorečky na prvním místě ve frázích: vzorecky, matematicke vzorecky, fyzikální vzorečky(3. místo). Google se moc kamarádit zatím nechce, ale už se to taky zlepšuje.

Stránky byly vytvořeny 2. října 2008. Obsahujou fyzikální a matematické vzorečky. Doufám, že tu najdete co potřebujete.Kategorie

Doporučujeme

Pronájem rekreační chaty, pronájem chalupy chalupy. Ubytování v penzionech, apartmánech. Ideální dovolena v ČR a SK Autoškola Šumperk

Partnerské weby

Pronájem chaty, chalupy

Ubytování na chatě


Doména na prodejCo jsou vzorecky.com?

Web obsahuje matematické, fyzikální, chemické a další odborné vzorce a vzorečky. Snažíme se shromažďovat co nejvíce vzorečků, aby Vám náš web o vzorečcích plně vyhovoval. Budeme rádi, pokud nám s budováním této databáze pomůžete. Pro snadnější vyhledávání můžete používat horní políčko pro hledání.

Vzorecky.com pohání WordPress. Šablonu vyrobili Design Disease